Aplikace Flashtool není pro fanoušky telefonů Sony Xperia novinkou, tato aplikace nás provází už dlouhou dobu a patří k těm nejdůležitějším a nejužitečnějším. Snadno pomocí ní můžete nainstalovat nový firmware do svého telefonu, problémem není upgrade ani downgrade. Aplikace nyní podporuje i nejnovější modely Xperia 1 II a Xperia 10 II.

Sám jsem už před mnoha a mnoha lety vytvořil projekt XperiaFirmware.com, který nabízí vše důležité pro aktualizaci vašeho mobilního telefonu Sony Xperia, přičemž zde najdete také všechny soubory nutné pro aktualizaci telefonů Xperia vydaných ještě pod hlavičkou společnosti Sony Ericsson. Za tu dobu web navštívili miliony lidí z celého světa a věřím, že jim informace publikované na webu pomohly.

Pravidelně přidávám články se soubory pro nové mobilní telefony, v posledních dnech jsem přidal podporu pro modely Xperia 1 II a Xperia 10 II. A abyste nemuseli opouštět naše diskuzní fórum, přidal jsem návody na aktualizaci firmware do odpovídajících sekcí. Zde najdete návod na aktualizaci modelu Sony Xperia 1 II, tady pak návod na aktualizaci modelu Sony Xperia 10 II.

Flashtool nyní podporuje modely Sony Xperia 1 II a Xperia 10 II