Shrnutí: Co si pro nás připravili operátoři na Vánoce?

Vánoční období nepřináší pouze cukroví a dárky, ale také zajímavé nabídky mobilních operátorů. Ti mají jedinečnou příležitost obdarovat nové a věrné zákazníky. Podívejte se na nejzajímavější vánoční akce českých operátorů. Čekají na vás data bez limitu i mobily s velkými slevami.

Štědrá nabídka?

Vánoční nabídky operátorů si každý rok zaslouží pozornost. Při pohledu do zahraničí máme sice stále co dohánět, ale i tak má český zákazník možnost splnit si některá přání výhodněji. Štědrost operátorů se letos projevuje především v oblasti mobilního internetu, nových chytrých mobilů a zábavných služeb.

Vánoce u O2

Modrý operátor dlouhodobě láká zákazníky do chytré sítě a ke sledování O2 TV. Letos si připravilo O2 hned několik zajímavých akcí.

  • Při výběru některé ze služeb O2 máte možnost dosáhnout na nižší ceny telefonů Samsung a Huawei.
  • U předplacených karet získáte za každé dobití kreditu v průběhu prosince 5 GB mobilních dat zdarma.
  • Překvapením pro majitele pevného O2 internetu je automatické zrychlení downloadu na 100 MB/s a uploadu na 10 MB/s po dobu listopadu a prosince. To vše za předpokladu, že to technicky umožňuje linka zákazníka.
  • Nově je v nabídce tarif O2 Spolu za základní cenu 1 999 Kč. Součástí tarifu jsou dva neomezené tarify včetně 3 GB dat, internet pro domácnost a digitální televize.

Zajímavým vánočním tipem je spojení služeb do zmíněného tarifu O2 Spolu pro rodinu i přátele, kdy lze čerpat slevu na nákup zboží až do výše 16 000 Kč. Kromě mobilů je v nabídce také Xbox One S 500 GB s hrami.

Vánoce u Vodafone

Minulý rok to bylo 10 GB dat, letos daruje Vodafone na některé služby mobilní data do konce ledna 2018 bez omezení. V nabídce se nově objevily atraktivní datové balíčky, které si díky vánočním svátkům můžete pohodlně vyzkoušet.

  • Datový balíček Social Pass slouží pro Facebook, Twitter, Instagram a Pinterest. Při používání těchto sociálních sítí se vám nebudou odečítat data z vašeho tarifu. Na Vánoce zdarma, od 1. února 2018 je balíček zpoplatněn částkou 99 Kč.
  • Datový balíček Video Pass je na Vánoce zdarma. Užijete si s ním neomezená data v aplikacích YouTube, HBO GO, Netflix a další. Od 1. února 2018 opět dojde ke zpoplatnění, cena je 199 Kč měsíčně.

Datové balíčky jsou k dispozici zdarma pouze některým zákazníkům. Pro ostatní si Vodafone přichystal zvětšení dat na 2 GB na měsíc zdarma a 50% slevu na balíček Komplet v síti na 6 měsíců.

Vánoce u T-Mobile

Smršť překvapení z minulých Vánoc se opakuje a T-Mobile rozdává mobily, chytré hodinky, internet a další dárky. Nabídka je zajímavá především pro zákazníky s plánem koupit si pod stromeček nový mobilní přístroj.

  • K telefonu Huawei P10 lze za 1 Kč získat jako dárek mobilní telefon Huawei P9 Lite mini, nebo hodinky TalkBand B3. U P10 lite čeká Huawei Y6 2017, nebo hodinky Band 2 Pro.
  • V době Vánoc si nastavte jeden den z týdne, kdy máte neomezená data.
  • Pro předplacené karty je od 1. prosince připraveno 25 % kreditu navíc (podmínky se liší dle výše kreditu a délky používání SIM) a zvýhodněné datové balíčky.

 

Čas splněných přání

Zcela objektivně lze letošní Vánoce v nabídkách operátorů shrnout velmi pozitivně. Neváhejte si udělat radost. Data zdarma, mobil za 1 Kč a neomezené služby patří bez diskuze k povedeným dárkům..Placená inzerce.