Předplacená karta si získává rodiče

Obliba volání, posílání SMS a surfování se týká i našich ratolestí, které si však s následnou úhradou účtů, přiznejme si na rovinu, hlavičky nijak zvlášť nelámou. Tato povinnost tedy zůstává rodičům. Neomezené tarify a různé výhodné balíčky mohou být skvělou variantou, pokud se dobře zvolí, tedy na základě převládající potřeby volat, posílat SMS nebo využívat mobilní data. Podobně dobrou službu může sehrát také předplacená karta, která má navíc jednu velkou výhodu.

Dnes již dávno neplatí, že pouze závazek v podobě paušálu s sebou nese benefity. Ano, jeden by tu byl… Není nutné hlídat si kredit, můžeme se uvolnit. V rukou dítěte se však paušál stává časovanou bombou, a navíc není zrovna nejvýchovnější. Děti zkrátka potřebují mít vymezené určité hranice, díky kterým se stávají disciplinovanějšími. Kouzelná věta, když si kredit provoláš, nebudeš mít po zbytek měsíce nic, učí dítě hospodařit s přidělenými prostředky. Takže dobíjecí karta s limitem kreditu není jen prostředkem, který vede k úspoře vašich financí, ale zároveň kultivuje mládež.

Máme pro vás dva skvělé tipy
Abychom vám výběr karty usnadnili, přinášíme vám dva tipy. Prvním je předplacená karta od Tesco Mobile, která nabízí dva tarify – Základní tarif a Tarif s výhodami, který přináší neomezené volání a SMS po dobití kreditu nad 300 Kč. SIM kartu získáte ve všech prodejnách Tesco a Žabka, a můžete s ní dokonce čerpat benefity při nákupech v řetězcích Tesco.

Dalším zajímavým produktem je předplacená karta od Mobil.cz. Její největší výhody jsou: bezplatný přenos stávajícího telefonního čísla, mobilní internet zdarma na 30 dní a přehledná online aplikace, která vám umožní kdykoliv si zkontrolovat veškeré výdaje. Nejste rozhodnuti ani pro jednu z těchto variant? Nabízíme vám tucet dalších možností s naším srovnávačem předplacených karet, kde naleznete efektivně a rychle tu nejlepší možnost dle vašich konkrétních preferencí.

Karta nejen pro seniory
S předplacenou kartou můžete využívat telefon jen v těch nejnutnějších případech. Můžete totiž provolat jen třeba 50 Kč měsíčně, což se o paušálu rozhodně říci nedá, protože žádný mobilní operátor takto nízký paušální tarif neposkytuje. Zároveň je karta vhodným řešením pro ty, kteří spíše volají a posílají SMS, ačkoliv i tady záleží na konkrétním výběru předplacené karty.

Malé shrnutí na závěr
Předplacená karta umožňuje mít výdaje pod kontrolou, přináší mnoho různých benefitů, je výchovnější variantou paušálu, šetří vám výplatu, její dobytí je možné na mnoha tisících místech po celé ČR, umožňuje přenos telefonního čísla a je vhodná pro ty z vás, kteří využívají telefon jen v nezbytných případech.Placená inzerce.