Sony Ericsson relativně v tichosti představil několik doplňkových balíčků pro své komunikátory vybavené operačním systémem Android. Jedním z nich je i Sony Ericsson Design Experience Pack XP130, který nabízí trojici povedených zadních krytů pro model X10 Mini. Balíček jsem si zakoupil a dnes vám přinášíme fotogalerii těchto výměnných krytů. Spolu s kryty získáte také stylový přívěsek a poutko na ruku. Blýská se na lepší časy i v oblasti příslušenství?

Na našem fóru se objevila malá informace o představení tří netradičních balíčků pro telefony s operačním systémem Android. Na základě odkazu ve fóru jsem dlouho neváhal a jeden z balíčků zakoupil, konkrétně se jedná o Design Experience XP130. Sám totiž vlastním X10 Mini a v poslední době se snažím ji maximálně ladit a vylepšovat. Možnost získat nové originální kryty pro svůj telefon jsem si nemohl nechat uniknout. Kromě nových krytů se společně s nimi dají získat také tematicky laděné tapety, které odpovídají jednotlivým krytům. Použít se dají jak pro již zmíněnou X10 Mini, tak samozřejmě také pro model XPERIA X10 Mini Pro. Z odkazu ve fóru jsem si balíček objednal a přibližně za týden jsem měl nové kryty doma. Včetně poštovného vyjdou na přibližně tisíc korun, což není za trojici originálních krytů ani moc, ani málo.

Kryty jsou velmi kvalitně zpracované a jejich provedení je precizní. Pěkné jsou i použité motivy, trochu mě ale mrzí, že není k dispozici větší výběr. Osobně se mi celkem logicky nejvíce líbí černý vroubkovaný kryt. Motivy růže mě logicky zase tolik neoslovily, uznávám ale, že to vypadá na úrovni a pro dámy či slečny se může jednat o výborný doplněk obzvláště v kombinaci s tematicky laděnou tapetou. Sladění tapety a krytu je velmi dobrý nápad a v reálu to pak vypadá skutečně skvěle. Jen mě trochu mrzí, že docela v poslední době vázne distribuce těchto doplňků v České republice a nebýt pozorného čtenáře našeho fóra, sám bych ani nevěděl, že něco podobného pro Sony Ericsson XPERIA X10 Mini existuje. Přitom je to povedený doplněk a pokud hledáte nějakou drobnost pro slečnu či dámu s X10 Mini, právě tato kolekce tří krytů by se jí mohla líbit. Já zatím zůstanu u zlatého krytu, který sice musím stále leštit, ale je prostě nádherný.